O nas

Informacje o firmie

Specjalizacja

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze biur architektonicznych oraz inwestorów prywatnych w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, przyłączy i sieci .

Doświadczenie

Udział w projektowaniu instalacji w ponad kilkuset budynkach jest nieocenionym źródłem doświadczeń oraz inspiracji do dalszego rozwoju. Pozwala na poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań, których celem jest stworzenie jeszcze bardziej ekonomicznych i przyjaznych człowiekowi budynków.

Projektujemy

Instalacje centralnego ogrzewnia; instalacje wodno kanalizacyjne; instalacje gazowe; instalacje solarne; systemy wentylacji i klimatyzacji; przyłącza i sieci: wodociągowe, cieplne, gazowe, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej; kotłownie; węzły cieplne; instalacje technologiczne; instalacje w domach pasywnych

Korzyści

Poprawnie zaprojektowane i wykonane instalacje to gwarancja bezawaryjnie pracujących urządzeń a przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort użytkowników .

Świadectwa

Sporządzamy opinie techniczne i projekty powykonawcze instalacji i sieci centralnego ogrzewania, gazowych i wodno-kanalizacyjnych.
Wykonujemy także świadectwa charakterystyki energetycznej.

Współpraca

Podejmujemy współpracę z biurami architektonicznymi, firmami wykonawczymi. Wykonujemy także prace na bezpośrednie zlecenie inwestorów prywatnych.